Mieszanie

Mieszanie

Rozwój naszego asortymentu najnowocześniejszych technologii przetwarzania jest napędzany przez wymagania klientów z przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i chemicznego. Precyzyjne mieszanie jest niezwykle ważne przy tych produkcjach ze względu na surowe wymagania jakościowe.

Asortyment oferowanych przez nas mieszalników dostosuje się nawet do najbardziej specyficznych zastosowań, biorąc pod uwagę przetwarzany materiał, pożądany efekt, jednorodność mieszanki, czas produkcji, rozmiar, kolor itp. Sprzęt jest przeznaczony do równomiernego lub ciągłego mieszania proszku, granulek, past, papek i ciast o pojemności od 35 litrów do 25 000 litrów.

W zależności od konkretnej branży, ilości i wymagań materiałowych możemy pomóc Ci dokonać wyboru z naszego szerokiego asortymentu, który obejmuje mieszadła laboratoryjne i produkcyjne (mieszadła pługowe, mieszadła taśmowe, mieszalniki pionowe itp.). Modele można dopasowywać do konkretnego zamówienia, aby spełnić określone wymagania, w tym alternatywne kształty koryta, wspornikowy projekt wału zapewniający łatwy dostęp oraz dodanie bocznych obcinaków lub wzmacniaczy dla dodatkowego ścinania.

Typowe zastosowania, w których możemy pomóc, obejmują mieszanie suchych proszków, dodawanie olejów lub innych płynów do proszków, rozkładanie aglomeratów. Nasz mikser pozwoli Ci szybko i efektywnie wyprodukować ciasta i mieszanki cukiernicze, różne składniki żywności i przyprawy, pasty cukrowe, zupy, ciasta biszkoptowe, kawę, musli, karmy dla zwierząt domowych itp.
 
Korzyści z używania naszych mikserów:
• Pojemności od 35 litrów do 25 000 litrów.
• Dostępne modele z mieszaniem okresowym lub ciągłym.
• Łatwe czyszczenie i konserwacja.
• Wyjątkowo higieniczne standardy obsługi.
• Niskie zużycie energii przy minimalnym wytwarzaniu ciepła.
• Kompaktowe rozmiary.

          
 

Galeria