Przetwarzanie produktów kosmetycznych

Przetwarzanie produktów kosmetycznych


Dla firm kosmetycznych dostarczamy wysokiej jakości zaawansowane maszyny do wypełniania i formowania szminek, wypełniania i zamykania tuszu do rzęs i błyszczyka, prasy proszkowe  wiele innych u rządzeń. Różnorodność modeli jest duża, podobnie jak produkty, które można wyprodukować.
 
Maszyny do formowania szminek pozwalają na produkcję szminek zwykłych lub dwurdzeniowych, pomadek slim, mini i pucołowatych. Asortyment obejmuje urządzenia do napełniania i ekstrakcji do użytku laboratoryjnego, a także maszyny do masowej produkcji o wydajności do 2400 sztuk na godzinę. Maszyny oferują praktyczną konstrukcję liniową lub obrotową, umożliwiającą łatwy dostęp w celu konserwacji i czyszczenia, szybką zmianę opakowania i sterowanie PLC.
 
Dzięki prasom do pudru możesz produkować różne produkty, takie jak, cienie, rozświetlacze i róże. Oferujemy jednokolorowe lub wielokolorowe laboratoryjne i produkcyjne prasy proszkowe, wytłaczarki oraz maszyny do formowania proszku wypalanego. Zapewniając jakość i precyzyjne podawanie objętości proszku przy pierwszym naciśnięciu dla każdego koloru i głównej prasie dla całego wielokolorowego proszku. W zależności od modelu maszyny i rodzaju produktu można osiągnąć wydajność 2400 sztuk na godzinę. Maszyny charakteryzują się praktyczną konstrukcją liniową lub obrotową, umożliwiającą łatwy dostęp w celu konserwacji i czyszczenia, szybką zmianę opakowania i sterowanie PLC.
 
Nasza różnorodna gama wypełniaczy została opracowana do precyzyjnego i jakościowego napełniania wielu różnych rodzajów produktów kosmetycznych, takich jak ołówki, kremy, balsamy, osłony skóry, maści, tusze do rzęs, błyszczyki, balsamy lub kremy do ust, konturówki do oczu i tym podobne. Oferujemy zarówno podstawowe, jak i wielofunkcyjne maszyny kombinowane, liniowe lub obrotowe, które oferują różne wydajności.
 
Istnieją również napełniarki laboratoryjne i produkcyjne specjalnie zaprojektowane do wyrobów wirowych i marmurowych. Będziesz mógł wyprodukować opakowanie marmurowe lub wirowe, sztyft, pokrowiec na skórę (typ naczynia), podkład w sztyfcie i szminkę.