Mieszanie

Mieszanie


Precyzyjne mieszanie jest niezwykle ważne w przemyśle przetwórstwa proszków, zwłaszcza w przemyśle farmaceutycznym. Arcon dostarcza wysokiej jakości miksery i systemy mieszania proszków i granulatów światowych liderów w projektowaniu i produkcji urządzeń do przetwarzania proszków. Nadają się do użytku w warunkach laboratoryjnych i produkcyjnych. Szeroka gama dostępnych mikserów może obsługiwać każdą wielkość partii, od poniżej 5 litrów do znacznie powyżej 6000 litrów, zapewniając wydajne i delikatne miksowanie. Wszystkie blendery są zgodne ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania i są projektowane i produkowane przez ekspertów branżowych.
W zależności od modelu urządzenia laboratoryjne mogą obsługiwać partie o objętości od 0,1 litra do 1000 litrów. Nadają się do szerokiej gamy zastosowań, w których potrzebne jest precyzyjne mielenie i mieszanie proszków, granulek i innych ciał stałych, w tym mieszanie próbek, opracowywanie receptur, prace na większą skalę, prace pilotażowe, a nawet na małą skalę.
Asortyment mieszalników produkcyjnych został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie wymagania klientów. W zależności od zastosowania, wymaganej pojemności i dostępnej przestrzeni oferujemy różne typy i kształty blenderów - miksery Double Cone, blendery V-Shell, blendery IBC Bin, blendery bębnowe i blendery Scholl. Wszystkie zapewniają doskonałe parametry mieszania nawet najbardziej delikatnych materiałów.


 Zalety korzystania z naszej oferty blenderów:
  • • Różne pojemności do 6000 litrów.
    • Wszystkie modele wykonane są ze stali nierdzewnej.
    • Utrzymuje dobre praktyki produkcyjne.
    • Konstrukcje z pojedynczym lub podwójnym cokołem.
    • Dostępne modele wolnostojące lub przelotowe.
  •  Dostępna pełna dokumentacja walidacyjna

Galeria